top of page
  • admin

Neurochirurg w Warszawie prywatnie

Neurochirurg w Warszawie prywatnie zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego pacjentów z tego miasta. Konsultacja ze specjalistą to ważny krok w utrzymaniu zdrowia na przykład w przypadku podejrzenia uszkodzenia rdzenia kręgowego, kręgosłupa czy guzów. Po kompleksowym badaniu lekarz podejmuje decyzję o konieczności leczenia operacyjnego.

 

Spis treści:

 

Neurochirurg prywatnie w naszym gabinecie w Warszawie

Neurochirurg przyjmuje prywatnie w naszym gabinecie Konsultacje Diagnostyka i Terapia Neurologiczna w Warszawie i zapewnia szeroki zakres usług oraz terapii w swojej dziedzinie. Stosuje nowoczesne metody leczenia, które spełniają standardy światowej medycyny. Jeśli neurolog podejrzewa u pacjenta m.in. guzy rdzenia kręgowego, guzy mózgu czy dyskopatię, kieruje pacjenta na konsultację neurochirurgiczną.

 

Kompleksowe usługi

W naszej poradni neurologicznej prowadzimy kompleksowe usługi, dlatego odczuwając takie objawy, jak np.: bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia lub chodu, opadanie kącika ust czy drętwienie kończyn, można umówić się w pierwszej kolejności na konsultację do neurologa dr hab. n. med. prof. WIML Rafała Roli. Po wykonaniu badań ten specjalista może skierować do neurochirurga lek. med. Piotra Izdebskiego, który zajmie się dalszą diagnostyką i leczeniem.

 

Jakie badanie wykonać?

Zastosowanie nowoczesnych metod diagnostycznych pozwala specjaliście szybko zlokalizować istniejące patologie czy prowadzić dynamiczny monitoring jakości leczenia. Jednym z badań zlecanych przy niewłaściwym funkcjonowaniu układu nerwowego jest EMG, czyli oznaczanie przewodnictwa włókien nerwowych. Jest to skuteczna metoda diagnostyczna uszkodzeń urazowych i uciskowych pni nerwowych, którą wykonujemy w naszej placówce medycznej.

 


Lekarz przed komputerem

Prywatne konsultacje u neurochirurga w Warszawie

Neurochirurg przyjmujący prywatnie w naszym gabinecie w Warszawie diagnozuje pacjentów na podstawie wyników badań, które pomagają wydać zalecenia dotyczące możliwych metod leczenia operacyjnego i farmakologicznej korekcji choroby. Pozwala to pacjentom często zaoszczędzić czas na leczenie i szybciej otrzymać profesjonalną diagnozę.

 

Konsultacja ze specjalistą jest konieczna w przypadku:

- drętwienia kończyny, któremu towarzyszą zawroty głowy;

- drętwienia i mrowienia palców stóp, odczucia gorąca, któremu towarzyszy ból w dolnej części pleców, promieniujący wzdłuż kończyny;

- drętwienia i mrowienia palców rąk, trudności w chwytaniu, osłabieniu kciuka;

- zaburzenia koordynacji chodu, równowagi i stabilności;

- zaburzenia mowy, wzroku, opadania kącika ust;

- spontanicznego omdlenia, bólu głowy.

 

Leczenie

Nudności, wymioty, omdlenia, dezorientacja, dzwonienie w uszach czy zawroty głowy są wskazaniami do natychmiastowego kontaktu z doświadczonym lekarzem. Prywatna konsultacja pozwala na podjęcie szybkich działań, które pozwolą zachować zdrowie, pozbyć się dolegliwości bólowych i odzyskać sprawność. Jeżeli konieczne jest poprawienie przewodnictwa nerwowego specjalista może zlecić wlewy dożylne lub iniekcje domięśniowe, które także wykonujemy w naszej poradni. Stosowane leki mają często silne działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwbólowe. Podobnie jak w przypadku innych schorzeń, w neurochirurgii obowiązuje zasada, że im szybciej pacjent otrzyma odpowiednią opiekę medyczną, tym większe prawdopodobieństwo pomyślnego wyniku.

 

Kiedy pomoc specjalisty może okazać się niezbędna?

W naszej poradni neurologicznej po konsultacji z lekarzem specjalizującym się w neurochirurgii, może zapaść decyzja o konieczności operacji odbarczającej zespoły cieśni nadgarstka, którą lekarz wykona bezboleśnie, chroniąc przed trwałym uszkodzeniem nerwu. Innym przypadkiem, w którym warto zdecydować się na wizytę u lekarza są uciążliwe bóle kręgosłupa. Po przeprowadzeniu odpowiedniego badania, specjalista może wykonać blokadę okołostawową kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Zabieg polega na podaniu preparatu o silnych właściwościach przeciwbólowych w konkretne miejsce kręgosłupa. Częstym przypadkiem jest także leczenie chirurgiczne porażenia nerwu twarzowego. Umówienie się na prywatną konsultację znacznie przyspieszy efekt odzyskiwania symetrii twarzy i poprawienie estetyki tkanek twarzy, ponadto pozwoli uniknąć zagrożenia dla gałki ocznej.

 

Neurochirurg przyjmujący w poradni neurologicznej posiada dogłębną wiedzę z dziedziny anatomii, schorzeń mózgu, nerwów obwodowych, rdzenia kręgowego i wielu innych problemów. Aby zapewnić każdemu pacjentowi kompleksową opiekę, która obejmuje zarówno diagnostykę, jak i terapię, taki specjalista współpracuje często z neurologiem.

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page